Toner dolumu hemen hemen her yazıcı kartuşuna yapılabilmekle birlikte dolum ücreti talep ettiğiniz malzeme ile alakalı olarak değişecektir. Önemli olan ucuz maliyetle kaliteli dolum yapabilmek ve maksimum seviyede faydalanabilmektir ki bu konuda firmamız size garanti veriyor.

Toner dolumu işlemi genel olarak kartuşun açılması ve içine istenilen rengin tozunun koyulması ile yapılır. Eğer toner dolum işlemi esnasında aşınan veya çıktılarınızın kalitesini etkileyecek kadar bozulan malzemeler varsa, görüntü kalitenizi artırması açısından bu malzemeler firmamız tarafından kontrol edilir eğer gerekiyorsa değişir. Bu işleme yenileme toner dolum işlemi diyoruz.

Yenileme işleminde toner çipi dahil değiştirdiğimizden yeni ve orjinal kartuş alma ihtiyacınız doğmaz ve daha kaliteli daha çok çıktı alabilirsiniz. Ancak bu yenileme toner dolum işlemi toner tozu işlemine göre biraz daha maliyetli olabilir. Yazımızın başında de belirttiğimiz gibi toner dolum işleminde bütçeniz ne ise size ona göre en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

İstanbul Toner Dolumu Kaliteyi Ayağınıza Getiriyor!

İstanbul toner dolum olarak toner dolum hizmeti sunmaktayız.

Son dönemde lazer yazıcıların artması ile birlikte bizim yaptığımız işin kapsamı da genişledi. Bu yazıcılar kullanıcıyı çok fazla sıkıntıya sokmadığından tüketici tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Ancak tüketicilerin ilk dikkat etmesi gereken ve bizim de önerdiğimiz şey, yazıcının fiyatına bakarken tonerin de fiyatına bakmaktır. Kaç sayfa çıktı alınabilir, görüntü kalitesi nedir? Tüm bunların yanında da toner bittiğinde hangisini daha ucuza ama aynı kalite ile alabilirim sorusunu sormaktır. Kullanılmamış toner mi almalıyım yoksa var olan tonerimi doldurmam yeterli midir ve hangisi benim bütçemi sarsmaz gibi sorular sorulmalıdır; çünkü alacağınız yazıcı sizi çok uzun süre idare edebilmelidir.

Tüketicilerin tercih ettikleri kartuşların arasında yer alan muadil tonerler, hem ücret olarak hem de kalite olarak çok çeşitlidir. Ancak daha çok tercih edilme sebepleri vardır. Bu muadil tonerlerin çoğu lazer yazıcılarla uyumludur ve lazer yazıcılar ilk alırken pahalı gibi görünse de toner dolumu açısından size maliyeti oldukça az olacaktır. Birkaç dolumda sizin paranızı amorti edecektir. Lazer yazıcıların kartuşları olan muadil kartuşların dolum ücretleri de oldukça uygundur.

Tüm yazıcılar için orijinal kartuşu aratmayacak şekilde toner dolum işlemi yapıyoruz. Hem siniz bütçeniz daha ekonomist oluyor hem de çıktılarınız kalitesi değişmiyor, bu da firmamızın size özel verdiği garantidir.